Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.11.2014

Урочисте нагородження на ректораті

Медаль «За заслуги» перед університетом було вручено доценту Інституту економіки Людмилі Григорівні Соляник. Ректорат та професорсько - викладацький склад університету привітали Людмилу Григорівну з заслуженою нагородою та ювілеєм, який вона нещодавно відсвяткувала.

А 6 листопада на засіданні кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки за рішенням вченої ради Національного гірничого університету було вручено почесну медаль «За відданість університету» Юрію Павловичу Булічу!

Цього року Юрій Павлович святкує свій 90-річний Ювілей, до якого урочисто долучається поважна університетська нагорода!  

  Юрій Павлович - кандидат технічних наук, доцент і провідний викладач тоді ще кафедри будівництва шахт та підземних споруд, відомий фахівець в галузі шахтного будівництва, який пропрацював в гірничому 43 роки (з 1957 по 2000 рр. ), 26 з яких – на посаді заступника декана тоді ще шахтобудівного факультету Національної гірничої академії України.  
Свою долю з Дніпропетровським гірничим інститутом, Юрій Павлович пов'язав в 1948 році, вступивши на спеціальність «Будівництво гірничих підприємств». Після закінчення інституту в 1953 р, Юрій Павлович працював на будівництві вугільних шахт в системі комбінату «Карагандашахтострой». У 1957 р вступив до аспірантури Дніпропетровського гірничого інституту. У 1960 р. після закінчення аспірантури залишений для роботи в ДГІ. У 1963 р захистив кандидатську дисертацію. У 1964 р обраний на конкурсній основі на посаду асистента, а в 1966 р. - на посаду доцента кафедри будівництва шахт та підземних споруд. Його подальша робота пов'язана з вихованням і підготовкою інженерів-шахтобудівників, вирішенню актуальних завдань будівництва гірничих підприємств.
Наукова діяльність Ю.П. Буліча була присвячена вдосконаленню технології буровибухових робіт, кріплення гірничих виробок, що підтверджує не один десяток статей та наукових звітів.
Багаторічну педагогічну діяльність Ю.П. Буліча без зайвого перебільшення можна назвати «педагогічним мистецтвом». Багатьом поколінням студентів-шахтобудівників (у тому числі багатьом сучасним викладачам кафедри БГГМ) запам'яталися цікаві, живі, неповторні лекції з основних профілюючих дисциплін: «Технологія будівництва гірничих підприємств» і «Руйнування гірських порід вибухом». Не меншу увагу Ю.П. Буліч приділяв керівництву навчальними і виробничими практиками, курсовим та дипломним проектуванням.
Протягом понад чверть століття, перебуваючи у керівництві факультету, Юрій Павлович проводив підготовку висококваліфікованих інженерів-шахтобудівників і одночасно - величезну навчально-методичну та культурно-виховну роботу.
Ю.П. Буліч нагороджений медалями «За перемогу над Німеччиною», «20 років перемоги у Великій Вітчизняній війні», «30 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні», «Шахтарська слава» 3 і 2-го ступеня, значками «Відмінник» і «Переможець соціалістичного змагання »(1974,1979), Почесною грамотою Мінвуглепрому СРСР.


Тож весь колектив кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки НГУ з величезною повагою та найкращими побажаннями вітає Юрія Павловича із заслуженою нагородою та поважним ювілеєм! Від імені всього університету щиро дякуємо за Вашу натхненну працю на ниві науки та виховання студентів гірничого, яка ніколи не забудеться!"

Фото Володмира Корінного, відеостудія "Юність" НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт