Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
31.10.2014

Best of the best

29 жовтня одна із найпрогресивніших кафедр НГУ – кафедра іноземних мов – відзначила своє 80-річчя.

Якби студенти Національного гірничого університету забажали б водночас побачити майже весь професорсько-викладацький склад, то це було можливо саме на святкуванні чергового ювілею кафедри іноземних мов (КІМ). В актовій залі культурно-освітнього центру НГУ зібралися представники всіх факультетів, аби привітати співробітників КІМ на чолі з професором Світланою Кострицькою з цим святом.

У складі Національного гірничого університету КІМ посідає особливе місце - її робота побудована на творчості. Нові ідеї, інноваційність, неординарний підхід привертає увагу і студентів, і закордонних партнерів, і все більше й більше нових друзів. Англійську тут вивчають із задоволенням. Кожен, хто прийшов сюди, аби оволодіти іноземною мовою, ловить себе на думці: з кафедри не хочеться йти до пізнього вечора. У цій родині для кожного знайдеться місце і, до речі, своє особливе творче завдання.

Квіти, зізнання в теплих почуттях, музичні привітання, побажання зі сцени актової зали не вщухали довго, бо багатьох КІМ привела до успіху і продовжує це робити й нині.

Колектив КІМ прийняв теплі привітання ректора НГУ академіка НАН України Геннадія Півняка. Очільник університету високо оцінює цей творчий підрорзділ і ставить за приклад іншим, бо ентузіазм і натхнення, з яким тут працюють, дають вражаючі результати. Геннадій Григорович вручив низці викладачів КІМ медалі «За заслуги» і «За відданість», а ще творчому колективу – творчий подарунок: художні фотороботи за авторства Геннадія Півняка.

Якою є КІМ сьогодні, можна було дізнатися з виступів, що звучали на її адресу в день ювілею. «Кафедра перетворилася на центр, який дав поштовх усім міжнародним проектам університету», – сказав директор міжнародних освітніх програм НГУ Олександр Шаров. «Щодня я йду не на роботу, а наче в сім’ю» - зізнався співробітник кафедри Фулбрайт студент Брайан Чанг. «Завдяки КІМ за кордоном друкуються наші статті, завдяки її талановитим викладачам ми підвищуємо і свій професійний рівень, адже тут працюють кращі з кращих» – зазначила директор міжнародного науково-освітнього центру Олена Сдвижкова… У побажаннях згадували й теплі зустрічі на кафедрі, й міжнародні заходи, які об’єднали і здружили багатьох.

Співробітники кафедри іноземних мов НГУ приймали вітання від Інституту економіки, Міжгалузевого інституту безперервної освіти, кафедри історії та політичної теорії, кафедри філософії, профкому, факультету менеджменту, кафедри підземної розробки родовищ, кафедри фізичного виховання і спорту, відділу аспірантури і докторантури НГУ, Українсько-американського лінгвістичного центру НГУ, Інституту електроенергетики…

Музичні вітання дарували народний чоловічий ансамбль НГУ «Обертон», студенти з Монголії, Туркменістану й Анголи, студент НГУ Юрій Романченко, колектив бального танцю «Креатив» тощо.

Святкувати по-родинному значні дати вже стало традицією на кафедрі іноземних мов. Славне 80-річчя - це ще одна нова перемога на міжнародному олімпі, яка знаменується успіхами випускників, що, до речі, є найбільш показовим для будь-якої кафедри; і високопрофесійною фаховою роботою, яку відзначили всі, хто прийшов привітати таку креативну КІМ.

Наталія Андрющенко, ІАЦ НГУ

Фото Станіслава Мардаровського, відеостудія «Юність» НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт