Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
13.10.2014

На шляху до енергетичної безпеки

Національний гірничий університет взяв участь у роботі Міжрегіонального енергетичного форуму «На шляху до енергетичної безпеки», який відбувся 10 жовтня цього року. Форум був організований Дніпропетровською обласною радою спільно з Німецьким товариством міжнародного співтовариства для представників урядових структур регіональних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій житлово-комунального, будівельного комплексу, енергетики та бізнесу.

Серед головних виступаючих: Євген Удод, голови Дніпропетровської обласної ради; Детлеф Вольтер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку; Кристіана Хагенедер, директор проекту GIZ „Енергоефективність в муніципалітетах”; Ханс-Ульрих Хартвиг, уповноважений представник Міністерства фінансів федеральної землі Гессен.

Виступ Юлії Хацкевич, директора Центру енергозбереження і менеджменту, викликав жваве обговорення питань застосування інструментів та практики енергоефективності для житлового комплексу. Досвід університету дає можливість не тільки експертних оцінок щодо шляхів енергозбереження, а й застосування комплексного підходу до вирішення проблем енергозбереження як побутових, так і промислових споживачів. «НГУ відкритий до співробітництва і має змогу запропонувати конкретні розробки для ощадливого використання енергії на основі енергоаудиту», - заявила Юлія.

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт