Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
09.10.2014

Імплементація нового Закону України «Про вищу освіту»

У залі засідань Вченої ради НГУ 9 вересня відбулося розширене засідання комісії «Розробка корисних копалин» науково-методичної ради МОН України за участю представників МОН України.

Деякими думками щодо впровадження нового Закону України «Про вищу освіту» з професорсько-викладацьким корпусом НГУ поділилася О. В. ДАШКОВСЬКА, завідувач сектора відділу освіти в галузях інженерії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Київ). Звернувши увагу на деякі пункти Закону, Олена Володимирівна висловила своє бачення , але зауважила, що це не є інструкцією до дії, а лише прагнення удосконалення і пошук шляхів до правильного його впровадження.

Як зазначив перший проректор НГУ П.І Пілов, Національний гірничий університет брав активну участь у розробці нового Закону, але на даний момент немає ніяких визначених методик щодо його впровадження. Тому обговорення триває і ВНЗ разом з МОН України повинні дійти консенсусу щодо цієї важливої проблеми.

Директор науково-методичного центру НГУ О.В. Салов зосередився на перевагах нового Закону у порівнянні з попередніми, але зазначив, що ідеального варіанту не буває і помилки треба усувати, чим раніше, тим краще і легше буде працювати. Володимир Олександрович, зокрема, виголосив пропозиції НГУ щодо переліку спеціальностей у галузі знань «Розробка корисних копалин».

Шановні колеги, свої пропозиції надсилайте на відповідний сайт МОН України.

Надія Гринько, ІАЦ НГУ

Фото Артура Сімутіна (відеостудія "Юність" НГУ)


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт