Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
09.10.2014

Профспілкові нагороди до 115-річчя НГУ

За активну роботу по духовному формуванню студентської молоді, успішну громадську діяльність та з нагоди 115-річчя заснування Державного ВНЗ "НГУ" Нагрудним знаком Центрального комітету Профспілки "Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України" нагороджено Поліщука О.Б., заступника голови профспілкового комітету НГУ.

За багаторічну сумлінну працю щодо фінансового зміцнення Профспілки, захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти і з нагоди 115-річчя заснування Державного ВНЗ "НГУ" Почесною грамотою Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено Якуценю Г.М., головного бухгалтера профспілкового комітету НГУ.

За соціальне партнерство, успішну громадську діяльність та з нагоди 115-річчя заснування Державного ВНЗ "НГУ" Почесними грамотами президії Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок України нагороджено Косолапова А.Ф., проректора НГУ з фінансово-економічної роботи, та Чарного 3.І., проректора НГУ з господарчої роботи.

За високопрофесійну роботу по організації оздоровлення студентської молоді, успішну громадську діяльність та з нагоди 115-річчя заснування Державного ВНЗ "НГУ" Почесними грамотами президії Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено працівників санаторію-профілакторію НГУ – головного лікаря Максименко Л.О. та головного бухгалтера Коцюбу С.А.

Профспілковий комітет


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт