Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.07.2014

У Національному гірничому університеті успішно стартувала вступна кампанія 2014 року


В НГУ розпочалась вступна кампанія 2014 року. Консультанти відзначають наплив випускників технікумів, який помітно вищий, порівняно з минулими роками. Також до гірничого завітали і жителі донецького та луганського регіонів, але не маючи поки оригіналів свідоцтв про середню освіту, вони не мають змоги подавати оригінали документів.

Нагадуємо, що для участі у конкурсному відборі абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані в 2014 році, так і результати тестування попередніх років, отримані в період з 2008 до 2013 років.

Максимальний бал атестата про середню освіту в 2014 році становитиме 60 балів замість 200. Прийом документів від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, які мають проходити співбесіду або вступні іспити закінчиться 24 липня.

Співбесіди та вступні іспити у вищих навчальних закладах будуть проведені з 25 липня по 1 серпня. Абітурієнти, які проходитимуть творчі конкурси у вищих навчальних повинні встигнути подати документи до 24 липня. Конкурси будуть проводитися в кілька сесій з 21 липня по 1 серпня.

Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, має бути оприлюднений вузами не пізніше 12.00 годин 2 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться не пізніше 15.00 годин 11 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 18 серпня. У 2014 році абітурієнти зможуть подати заяву про участь у конкурсному відборі до ВНЗ, як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційне паперове заява має подаватися абітурієнтом особисто.

Перелік документів, які абітурієнт надає особисто:

- Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо - кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

- Сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

- Медичну довідку за формою 086-у;

- Паспорт громадянина (паспорт громадянина України для виїзду за кордон);

- Військовий квиток або приписне свідоцтво;

- Свідоцтво про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, що засвідчує особу і громадянство);

- Документи, що підтверджують його право на вступ поза конкурсом, на першочергове зарахування, за співбесідою, за цільовим призначенням;

- Документи, що підтверджують досягнення визначних успіхів у вивченні профільних предметів

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами вищим навчальним закладом, до якого вони спрямовуються, або в установленому законодавством порядку.

Телефон гарячої лінії "Вступна кампанія до вищих навчальних закладів" - (044) 481-32-15.

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт