Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.11.2012

НА ЗНАК ВДЯЧНОСТІ УЧИТЕЛЮ

Нещодавно на фасаді корпусу № 4 НГУ з’явилася ще одна меморіальна дошка, яку встановив разом з колегами професор кафедри транспортних систем і технологій професор М.А. Дудля на знак глибокої вдячності своєму вчителеві – відому вченому у галузі методики і технології пошуків і розвідки корисних копалин професору Є.Ф. Епштейну.


З самого початку своєї трудової діяльності після закінчення у 1928 році тоді ще Дніпропетровського гірничого інституту Євген Федорович Епштейн брав участь у пошуку й розвідці вугілля, залізної руди, кольорових металів та поліметалів й одночасно завідував кафедрою у рідному вузі протягом 40 років. Під час Великої Вітчизняної війни він зробив значний внесок у справу Перемоги: у короткий термін розвідав й організував видобуток ртуті.

Є.Ф. Епштейн був автором майже 200 наукових праць, до двох десятків монографій, підручників і навчальних посібників та 28 винаходів.

Євген Федорович виростив численну плеяду талановитих учнів, серед яких понад 30 кандидатів і кілька докторів наук. До цього числа входить і Микола Андрійович Дудля, який під керівництвом Є.Ф. Епштейна виріс від аспіранта до професора, відомого науковця на теренах України, Польщі і Китаю.

  Надія Гринько, ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт