Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Для студентів та молодих вчених

helpful_tips_image.jpg

Якщо ви плануєте навчатися за кордоном:

1.    Не зволікайте! Шукайте програму або фонд починаючи з першого курсу. Конкурсний відбір на програми, що повністю фінансуються, дуже конкурентний. Інколи потрібна не одна спроба, щоб таки виграти потрібний грант, тому у вас має бути для цього достатньо часу, а саме – студентських років.

2.    Вчить мову! Участь у всіх закордонних програмах потребує володіння іноземною мовою на високому рівні. Будьте готові, що вам доведеться підтверджувати цей рівень складанням міжнародних іспитів TOEFL або IELTS. При НГУ діє ряд лінгвістичних центрів, які декілька разів на рік оголошують набір, тому починайте вивчати мову вже зараз.

3.     Будьте соціально активними! Майте на увазі, що майже всі аплікаційні форми містять пункт стосовно соціальної та позакласної роботи. Тому намагайтеся брати участь у якомога більших соціальних проектах, семінарах, конференціях, співпрацювати з громадськими організаціями, входити до складу органів студентського самоврядування, виконувати волонтерську роботу.

4.    Пишіть твори! Кожна аплікація на міжнародну програму вимагає від вас два або три мотиваційні листи, в яких вам потрібно розповісти про себе, розкрити власну мотивацію або довести важливість саме вашої спеціальності. Це мають бути закінчені твори, досить суттєвого обсягу, які повністю розкривають задану тему. Для написання таких робіт потрібно підготуватися, тому шукайте приклади подібних творів, вивчайте їх та пишіть про себе.

5.    Будьте професіоналами! Для успішного проходження конкурсного відбору і подальшого не менш успішного навчання ви повинні добре знатися у свої спеціальності. Можна сказати, що це відправна точка на вашому шляху до першокласної освіти. Ви повинні мати високі академічні показники, розбиратися у своїй справі та бажати використовувати в подальшій роботі знання набуті в університеті.



Потрібна допомога? Приходьте до нас!



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт