Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Міжнародний освітньо-науковий проект X-CULTURE

X-CULTURE: International Business Student Collaboration Project - Міжнародний студентський бізнес проект «Міжкультурна комунікація».

Відтепер студенти-магістри Інституту економіки мають змогу брати участь у міжнародному навчальному проекті з міжнародного бізнесу та міжнародного менеджменту. Протягом місяця студенти виступають у ролі команди консультантів, працюючи у міжкультурних командах, разом з колегами зі сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Індії, Ірландії та інших країн над розробкою стратегії виходу на нові ринки реально існуючої великої міжнародної компанії (зокрема, ALDIEinkauf GmbH & Co., Carrefour, H&M, Zara). Проект проводиться спільно з Університетом Північного Іллінойсу (Northern Illinois U., USA). Студенти удосконалюють методики кількісної та якісної оцінки стратегічного положення міжнародних копаній, вчаться користуватися сучасними мультимедійними технологіями, працювати в умовах різниці у часі, координувати роботу та розподіляти завдання між колегами по команді, знаходячись за тисячі кілометрів один від одного, удосконалюють навички спілкування англійською мовою.

У підсумку команди презентують звіт з результатами управлінського дослідження та пропозиціями з ведення бізнесу, який оцінюється колегією викладачів вишів-учасників та організаторами проекту.

Національний гірничий університет є єдиним вишем з України, який залучений до участі у проекті Х-CULTURE.


Коли проводиться: при вивченні дисциплін «Управлінське консультування» та «Міжнародний менеджмент» студентами-магістрами Інституту економіки.

Що потрібно: бути студентом магістратури Інституту економіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет», знати англійську мову.

Контактна особа: Бардась Артем Володимирович, bardasa@nmu.org.ua


© 2006-2021 Інформація про сайт