Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Міжнародний освітньо-науковий проект DIPMUN

Dniporpetrovsk International Program Model United Nation - це перша в Дніпропетровську Модель ООН, яку було створено випускниками та студентами НГУ при підтримці Міністерства закордонних справ України, Офісу ООН в Україні, Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації, Дніпропетровської Міської Ради, молодіжних організацій AIESEC, AEGEE, НДО «СМС». Вперше проекту було проведено 26-28 серпня на базі ДВНЗ «Національний гірничий університет».

Модель ООН - автентична симуляція роботи головних органів Організації Об’єднаних Націй. Під час роботи конференції кожен учасник стає на місце реального представника країни в ООН, виступаючи за усіма правилами реальної організації від імені вибраної країни. Наприкінці делегати розробляють резолюцію за зразком реальних резолюцій ООН.

Протягом конференції в комітетах розглядаються різні теми, що сьогодні є дуже актуальними для всіх країн світу. Наприклад: накопичення держаного боргу Європейського Союзу, проблема безробіття, як основний фактор всесвітньої економічної стабільності, ефективне використання вуглеводних корисних копалин и розробка альтернативної енергетики, проблеми контролю голоду через міжнародне співробітництво.

Зараз у світі щорічно проводиться близько 1000 конференцій. Не втратьте можливість відчути себе дипломатом.


Коли проводиться: щорічно. Наступна: 13 - 15.04.2012.

Що потрібно: знання англійської мови, зацікавленість в рішенні світових проблемних питань.

Контактна особа: Тюхменьова Ксенія Євгенівна, tyukhmeneva@gmail.com

Сайт проекту: www.dipmun.org


© 2006-2021 Інформація про сайт