Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Міжнародний освітньо-науковий проект BUSINESS WEEKS

BUSINESS WEEKS – освітній проект, започаткований провідними університетами Європейського союзу і який протягом вже 10 років надає студентам з різних країн можливості удосконалювати та розвивати себе, здобувати навички міжкультурної комунікації, відпочивати та веселитися у міжнародній команді, розвивати свої особистісні якості, практикувати мовні навички та просто знаходити друзів в інших країнах. І усе це відбувається протягом подорожей, які організовує для своїх студентів Інститут економіки. Ми вже відвідали Польщу, Чехію, Латвію та навіть серце Європейського союзу – Бельгію. Побачили, як та де твориться історія Європи. І на цьому ми не зупинимося!

Як саме виглядають бізнес-тижні? Це, насправді, цілий робочий тиждень - від понеділка до п’ятниці. Там обов’язково присутній бізнес, а бізнес буває різний й охоплює багато аспектів: маркетинг, фінанси, банківську справу, міжнародний менеджмент, управління проектами, логістику тощо. Кожен виш організовує проект, пропонує тематику та складає програму, керуючись встановленими партнерами загальними правилами. Звісно, що тут має значення й спеціалізація вищого навчального закладу, його досвід та традиції. Обов’язковою умовою є наявність саме міжнародних команд, щоб спілкування приносило студентам уміння домовитися та співпрацювати з колегами, яких ти зустрів тільки сьогодні. Такі зустрічі дозволяють зрозуміти та осмислити непрості реалії глобалізаційних процесів ще зі студентських років. А також збагнути, що треба знати та вміти, аби бути конкурентоздатним учасником світового ринку праці.

Хоча, звичайно, студентські тижні це не тільки навчання, а ще й незабутні розваги, вивчення традицій інших країн та розширення власних горизонтів у різних сферах. Кожний виш і кожна команда прагнуть продемонструвати те найкраще, що є в культурі країни, організовуючи цікаву культурну програму з оглядом пам’яток, визначних місць та намагаючись зробити все, щоб учасники були задоволені та знову завітали у наступному році.

Українські команди були відмічені організаторами та партнерами проекту - як найвищу відзнаку, НГУ в цьому році отримав пропозицію стати повноправним учасником бізнес-мережі та розпочати традиції проведення Бізнес-тижнів на українській землі. Це досягнення є для нас надзвичайно важливим і ми будемо намагатися гідно представляти Національний гірничий університет та нашу країну.


Коли проводиться: протягом року (листопад-грудень та березень-квітень).

Найближчі проекти: 12-16 березня 2012 р. (Латвія), 26-30 березня 2012 р. (Польща), 23-27 квітня 2012 (Чехія).

Що потрібно:

  • мати активну життєву позицію
  • бажати побачити світ та познайомитися з цікавими людьми
  • знати англійську мову
  • мати дійсний закордонний паспорт
  • Контактна особа: Анна Сергіївна Авдющенко, anna.avdiushchenko@gmail.com, тел. +38097-917-76-49


    © 2006-2021 Інформація про сайт