Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Автотранспортний коледж Національного ТУ «Дніпровська політехніка»


Беседін В.Л.pngДиректор – Беседін Вячеслав Леонідович


Контакти:

Тел.: (056) 749-63-24; (056) 749-69-35

E-mail: atngu@ukrpost.ua

Офіційний сайт: http://atngu.dp.ua

Адреса:49054, Україна, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 111.Автотранспортний технікум є державним вищим навчальним закладом освіти першого рівня акредитації, здійснює підготовку молодших спеціалістів автомобільного транспорту. Створений на базі Дніпропетровського автотракторного технікуму, який був організований згідно з постановою ЦВК і РНК СРСР № 237 від 23 червня 1930 року і мав назву Дніпропетровський автомобільний технікум (з робочим вечірнім відділенням), який був підпорядкований Головному дорожньому управлінню УРСР.

 

Технікум проводить підготовку спеціалістів за денною і заочною формами навчання на базі основної і повної середньої освіти з двох спеціальностей:

  • Організація перевезень і управління на автотранспорті (кваліфікація: технік-організатор перевезень вантажів і пасажирів у внутрішньому та міжнародному сполученні);
  • Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (кваліфікація: технік-механік з обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів вітчизняного та імпортного виробництва).

 

Термін навчання:

Денна форма навчання:

  • базова загальна середня освіта (9 класів) - 3 роки 10 місяців;
  • повна загальна середня освіта (11 класів) - 2 роки 10 місяців.

Заочна форма навчання:

  • повна загальна середня освіта (11 класів) - 2 роки 10 місяців.

 

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок державного бюджету і за рахунок фізичних, юридичних осіб (на договірних умовах).

 

Випускники технікуму можуть продовжити навчання для отримання вищої освіти у Державному ВНЗ «НГУ» на відповідних спеціальностях за планами ступеневої підготовки.

 

Технікум має сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє на високому рівні забезпечити навчально-виховний процес. Навчальні кабінети, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека, читальна зала, спортивна зала, гуртожиток для студентів. Працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції. В технікумі створена діюча Рада студентського самоврядування. Кожен студент може отримати консультацію практичного психолога, юриста.

  Аудиторія технічної експлуатації автомобілів.jpg

Аудиторія технічної експлуатації автомобілів

Лабораторія автомобілів.jpgЛабораторія обчислювальної техніки.jpg

       Лабораторія автомобілів                   Лабораторія обчислювальної техніки

 

Успішне закінчення технікуму гарантує:

 - високий рівень фахівця;

 - працевлаштування;

 - диплом молодшого спеціаліста державного зразка;

 - можливість продовжити навчання у Державному ВНЗ "НГУ" за скороченим терміном навчання.
© 2006-2022 Інформація про сайт