Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Ми з Вами живемо у сторіччя активного розвитку технологій, загальної автоматизації процесів та розширення світових комунікацій, коли особливо гостро відчувається потреба в освічених спеціалістах з глибокими фундаментальними знаннями та здатністю мислити інноваційно.

Національний гірничий університет має статус дослідницького, тому його основними завданнями при організації навчального процесу є застосування гнучких освітніх програм, сучасних засобів навчання та забезпечення умов для участі студентів у проведенні науково-технічних досліджень з подальшим використанням отриманих результатів на виробництві.

Навчання в університеті надасть вам не лише теоретичні знання та практичні навички з обраної професії, але і розвине вашу цілеспрямованість, відповідальність, вміння працювати та досягати поставленої мIMG_4446_new.JPGети. Наші викладачі завжди готові підтримати активну талановиту молодь, яка має яскраві ідеї, бажання приймати участь в міжнародних навчальних програмах та представляти свої ідеї на різноманітних конкурсах.

Роки, проведені в стінах Національного гірничого університету, дадуть Вам якісні знання високого рівня, що стануть міцним фундаментом вашого подальшого професійного розвитку.


© 2006-2019 Інформація про сайт