Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Програмне забезпечення компанії “Autodesk”

Компанія “Autodesk” пропонує студентам і викладачам безкоштовні студентські версії програмних продуктів для проектування та дизайну, а також безкоштовні навчальні посібники по роботі з ними.

Ці програмні продукти та навчальні матеріали призначені виключно для самоосвіти, тому їх можна встановлювати лише на особистих (домашніх) комп’ютерах. Використання студентських версій в навчальних закладах та лабораторіях, а також у комерційних цілях і з метою отримання прибутку заборонено.

Безкоштовно завантажене програмне забезпечення компанії Autodesk має всі функціональні можливості програм професійного використання, однак під час друку на кожній сторінці виводиться застережливий текст, який забороняє використовувати програму в професійних, комерційних цілях і з метою отримання прибутку.

Для одержання права безкоштовного завантаження та використання програмних продуктів ви маєте пройти он-лайн реєстрацію у Студентській спільноті Autodesk:

http://students.autodesk.com/?nd=or&coe=ru&adsklang=ru&savelang=1

Студенти, які є членами спільноти, зможуть не лише завантажувати програмне забезпечення, а й приймати участь у студентських конкурсах, які проводить Autodesk.

Більш детальну інформацію та перелік доступних для завантаження програмних продуктів можна переглянути за посиланням:

http://www.autodesk.ru/adsk/servlet/index?siteID=871736&id=9602268

© 2006-2019 Інформація про сайт