Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Традицію проведення випускного балу закладено у Катеринославському вищому гірничому училищі ще на початку ХХ сторіччя. У 2005 році цю традицію відновлено та насичено новими сучасними елементами. Бал в НГУ, зазвичай, проходить за участю представників керівництва області та міста, роботодавців, наукових і освітянських партнерів, бізнесових структур й успішних випускників попередніх років.

Випускний бал проходить під егідою Асоціації випускників НГУ. До початку балу студенти кілька місяців навчаються класичним танцям у артиста балету Дніпропетровського академічного театру опери та балету Вадим Кащєєва. Акомпанемент танцюючим парам на балу забезпечує симфонічний оркестр оперного під керівництвом народного артиста України Володимира Гаркуші. Випускниці і випускники гірничого танцюють урочистий вальс, запальне танго, іронічну польку, грайливу мазурку…

Мета балу не лише прекрасні танці, а й відзначення кращих з кращих – у номінаціях: «За активну життєву позицію» й «За палке стремління до знань». Відмінники отримують цінні подарунки й від спонсорів. Наприкінці свята обирають Короля і Королеву балу.

Як відбувся бал НГУ у 2012 році (новина) та відео .

© 2006-2018 Інформація про сайт