Національний гірничий університет — відповідність Часу
18.10.2017

Увага конкурс!

                                                    Шановні молоді науковці, студенти гірничих, екологічних та супутніх гірництву спеціальностей!

Національний контактний пункт програми ЄС Горизонт -2020 "Безпечна чиста та ефективна енергетика" й учасники проекту "Школа гірництва у м. Дубровник" - шукають амбітних молодих учених до 25 років, аспірантів та студентів для участі у стажуванні: DIM ESEE 2017 - Zerowastemanagement. Дане стажування відбудеться у м. Дубровнік, Хорватія з 20 до 25 листопада 2017 р. Участь у заході для учасників нашого університету - безкоштовна.

Критерії відбору. Для участі у конкурсі необхідно бути ерудованим студентом (будь-якого курсу навчання), аспірантом чи молодим ученим з гірництва та екології гірництва, а також досконало володіти англійською мовою. Варто зазначити, що за однакових показників перевага надається саме студентам.

Як взяти участь у відборі? Необхідно написати коротке есе (до однієї сторінки англійською мовою), у якому зазначити загальні відомості про себе та мотиваційний лист щодо необхідності Вашої участі у згаданому заході. Даний лист необхідно переслати на електронну адресу: dichre@yahoo.com

Термін подачі заявок: до 18 жовтня 2017 р. (до 17-00 за українським часом)

Розгляд анкет та співбесіда з кандидатами:- 20 жовтня 2017 р.

Важливо:есе, оформлені не належним чином чи подані після кінцевого терміну, розглядатися не будуть.

Прес служба Національного контактного пункту "Безпечна, чиста та ефективна енергетика" програми ЄС Горизонт - 2020

Довідки за телефоном: 7446214


До списку

© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт