Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
RSS

04.04.2012 Зв'язки між НГУ та Бельгією мають більш ніж столітню історію
23 березня у Посольстві України в Королівстві Бельгія в Брюсселі було відкрито виставку «Україна – Бельгія: історія взаємовідносин наприкінці ХІХ – початку ХХ ст.». Виставка була презентована директором Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького Н.І. Капустіною. Виставка розповідає про участь бельгійського капіталу в розвитку гірничопромислового комплексу Донбасу і Придніпров’я у даний історичний період і базується на матеріалах музеїв та приватних колекцій України. Слід зазначити, що велика кількість шахт Донбасу, рудників Кривбасу, більша частина металургійних заводів Катеринослава, навіть електричний трамвай у нашому місті були засновані акціонерними товариствами з бельгійським капіталом. Тому сьогодні бельгійців дуже цікавить ця сторінка нашої спільної історії.

04.04.2012 Гірничий факультет став Інститутом
Третє квітня в стінах нашого університету відзначилось особливою урочистістю та святковістю, адже саме цього дня гірничий факультет отримав звання Гірничого інституту.

03.04.2012 Українсько-Японський центр НГУ (ВІДЕО)
Українсько-Японський центр Національного гірничого університету запрошує тих, хто хоче не лише вивчити мову країни призахідного сонця, але і зрозуміти культуру Японії

03.04.2012 "Науковий вісник НГУ" включено в базу Скопус! Вітаємо!
Вітаємо редакційну колегію, співробітників редакції журналу «Науковий вісник Національного гірничого університету», авторів публікацій та читачів журналу із включенням нашого видання до міжнародної

03.04.2012 Бізнес тренінг від компанії P & G "HR - make it different!" 5 квітня
Якщо ТИ: студент 2-4 курсу, володієш англійською на розмовному рівні, і завжди мріяв працювати з людьми ? Тоді ми чекаємо саме на тебе!

02.04.2012 НГУ відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Мексики в Україні пані Беренісе Рендон Талавера.
30 березня, в рамках візиту ввічливості до Дніпропетровської області, НГУ відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Мексики в Україні пані Беренісе Рендон Талавера.

02.04.2012 VІІ Міжнародний Форум студентів "Розширюючи обрії" в НГУ - результати
Наш університет приймав учасників - студентів, магістрів і аспірантів з навчальних закладів Київщини , Сумщини, Донеччини , Одещини та Дніпропетровщини . Серед учасників Форуму також були студенти і молоді науковці Латвії, Кіпру та Росії. Доповіді учасників оцінювало високопрофесійне журі, у складі якого були як викладачі іноземних мов, так і спеціалісти, які володіють іноземними мовами, науковці та фахівці з України, Німеччини, Америки.

02.04.2012 Міжнародні можливості для студентів НГУ
У наш час освіта - це життєво необхідна складова успішної людини. Далеко не всі можуть собі дозволити виїхати в іншу країну і вступити там до ВНЗ. Для цього існують міжнародні програми з обміну студентів, де кожен, хто має активну життєву позицію і хоче отримати диплом міжнародного вузу, реалізовує свої мрії

30.03.2012 "Дванадцята ніч" у гірничому
29 березня в нашому університеті панувала справжня театральна атмосфера. Декорації, яскраві костюми, схвильовані актори – і все це завдяки театру англійської драми НГУ, який презентував власну інтерпретацію шекспірівської дванадцятої ночі.

29.03.2012 Маловідомі факти Першої світової війни
Засідання військово-історичного клубу ім. капітана А. Грязнова в Національному гірничому університеті проходять щомісяця. Наприкінці березня студенти НГУ і учасники клубу зібралися, щоб розкрити маловідомі сторінки з історії Першої світової війни.


події 2931 - 2940 із 3232
Початок | Попер. | 292 293 294 295 296 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2020 Інформація про сайт