Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
RSS

29.03.2012 VІІ Міжнародний Форум студентів “Розширюючи обрії” стартує сьогодні
Cьогодні стартує перший день VІІ Міжнародного Форуму студентів “Розширюючи обрії” Національний гірничий університет гостинно приймає його учасників - студентів, магістрів і аспірантів навчальних закладів Київщини (Київська державна академія водного транспорту ім. П. Конашевича-Сагайдачного), Сумщини (Українська академія банківської справи НБУ), Донеччини (Донецький національний університет економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського), Одещини (Одеський національний економічний університет) та Дніпропетровщини (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Дніпропетровська державна медична академія, Дніпропетровська державна митна академія, Дніпропетровський університет економіки та права ім. А.Нобеля, Національний гірничий університет та інші). Серед учасників Форуму також студенти і молоді науковці Латвії, Кіпру та Росії.

28.03.2012 Юридичний факультет НГУ підтвердив акредитацію
Так склалося, що напередодні загальноуніверситетської акредитації, яка відбуватиметься у 2013 р., окремі, наймолодші спеціальності і напрями підготовки проходять повторну акредитацію у 2012 р. Серед них найбільшу стурбованість у керівництва університету виклакають так звані "непрофільні" - економічні та юридичні.

28.03.2012 Вчена рада НГУ: нагородження
27 березня на черговому засіданні вченої ради НГУ вручено нагороди і дипломи про надання наукового ступеня.

28.03.2012 Старостат за участю ректора (ВІДЕО)
27 березня відбулося чергове зібрання старост Національного гірничого університету, під час якого виступив ректор НГУ, академік НАН України

27.03.2012 Старостат: результати та перспективи
27 березня відбулося чергове зібрання старост Національного гірничого університету, під час якого був присутній ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Григорович Півняк.

27.03.2012 До НГУ завітає Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Мексики в Україні
30 березня до Національного гірничого університету завітає Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Мексики в Україні пані Беренісе Рендон Талавера

26.03.2012 Програма "Меморандум" на 51 каналі за участю ректора НГУ
Програма "Меморандум" на 51 каналі за участю ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Григоровича Півняка. Програма присвячена співпраці бізнеса та науки, а також зустрічі з керівниками ДТЕК, які нещодавно відбулися в Києві в Академіїї наук та у місті Дніпропетровську в Національному гірничому університеті.

26.03.2012 В НГУ пройшла міжнародна наукова конференція «Перспективні технології збагачення корисних копалин».
Збереження здоров’я нашої планети, підтримання балансу оточуючого середовища, мирне співіснування людини та природи – такими питаннями задаються сьогодні найпрогресивніші вчені не тільки в галузі екології, а й в усіх наукових сферах.

26.03.2012 Здобутки працівників МІБО
Тетяна Павлівна Медведовська працює в Міжгалузевому інституті безперервної освіти НГУ з 1997 року. З

23.03.2012 Новини математичної науки Доробок українських вчених у сучасну теорію регресійного аналізу
У найбільшому в світі видавництві математичної літератури Springer (New York) вийшла монографія Regression Analysis Under A Priori Parameter Restrictions, автори якої дніпропетровський вчений, професор Національного гірничого університету А.С Корхін і заввідділом Інституту кібернетики НАН України П.С. Кнопов. Обидва вчених, об’єднавши свої зусилля, виклали основу теорії побудови регресій з урахуванням апріорної інформації у вигляді обмежень.


події 2921 - 2930 із 3209
Початок | Попер. | 291 292 293 294 295 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2020 Інформація про сайт