Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
RSS

19.01.2012 Потураївські читання
На кафедрі гірничих машин та інжинірингу НГУ відбувся щорічний семінар «Потураївськи читання». Цього року вони були присвячені дев’яносторіччю від дня народження Валентина Микитовича Потураєва  - одного із засновників цієї кафедри.

16.01.2012 Ми в ЗМІ (ВІДЕО)

Сюжет: "Проект закону про вищу освіту", за участю ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Півняка

16.01.2012 У Міністерстві відбулося засідання Оперативного штабу з питань передачі ВНЗ до сфери управління МОНмолодьспорту
13 січня 2012 року під головуванням Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми відбулося засідання Оперативного штабу з питань передачі вищих навчальних закладів до сфери управління МОНмолодьспорту. На засіданні розглянуто стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 № 1191 "Деякі питання управління вищими навчальними закладами

13.01.2012 "Как пройти в библиотеку?"
Колись, у далекому 1956-му році, дніпропетровським ентузіастам телевізійної справи вдалося створити перше обладнання для прийому телепередач. А сталося це так: Володимир Миколайович Візун, один із засновників міського телебачення, працюючи в бібліотеці гірничого університету із підшивками номерів японського журналу з радіомеханіки, знайшов рідкісні схеми японської системи радіорелейних ліній, що дозволили вдосконалити наші зразки техніки й впіймати перші хвилі ефіру. Чимало часу минуло, проте актуальність звернення до бібліотечних знань не зникла й дотепер.

11.01.2012 Основні положення проекту Закону України «Про вищу освіту»
Проект Закону України "Про вищу освіту" (нова редакція) (№ 9655 від 28.12.2011) розроблено з урахуванням сучасних вимог економіки України, входженням національної вищої освіти до Європейського простору вищої освіти та переходу системи вищої освіти до впровадження Національної рамки кваліфікацій

11.01.2012 «Навчання та дослідження в американському університеті: можливості та реалії»
12 січня о 12.30 на кафедрі іноземних мов (7/609)  відбудеться

11.01.2012 Підготовче відділення НГУ відкриває двері для учнів 10-11-х класів
До уваги всіх, хто бажає вступити до провідного вищого навчального закладу України та отримати якісну освіту!

22.12.2011 ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!
Якщо Ви бачите своє майбутнє у Національному гірничому університеті, для Вас дні відкритих дверей:

19.12.2011 Науковці вчаться комерціалізації
У Національному гірничому університеті відбувся круглий стіл, ініційований Українським науково-технологічним центром (УНТЦ) на тему «Комерціалізація наукових розробок». Доповідачами з боку центру виступили Тетяна Ілляш, координатор з підтримки сталого розвитку, Олег Заложенков, патентний координатор, Петро Мельник-Мельников, менеджер з недержавного партнерства УНТЦ. В зустрічі також взяли участь ректор Геннадій  Півняк, проректор з наукової роботи Олександр Бешта, наукова молодь університету та зацікавлені вчені з різних установ регіону.

08.12.2011 «Majesty of Marketing conference for the students and junior research stuff» в НГУ
7 та 8 грудня в Національному Гірничому університеті  в шосте пройшла конференція «Majesty of Marketing conference for the students and junior research stuff»

До складу журі цьогорічної конференції увійшли: Юрій Тимофійович Хоменко, проректор з навчальної роботи, Олександр Іванович Шаров, професор, директор Інституту економіки, Бардась Артем Володимирович, декан факультету менеджменту,  представник російського університету РУДН, в минулому випускниця Гірничого університету, Сопілка Наталя Юріївна, Світлана Іванівна Кострицька, професор, завідувач кафедри іноземних мов, Сергій Михайлович Довгань, професор та організатор конференції Пілова Катерина Петрівна.


події 601 - 610 із 637
Початок | Попер. | 59 60 61 62 63 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2020 Інформація про сайт