Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
RSS

03.04.2012 Бізнес тренінг від компанії P & G "HR - make it different!" 5 квітня
Якщо ТИ: студент 2-4 курсу, володієш англійською на розмовному рівні, і завжди мріяв працювати з людьми ? Тоді ми чекаємо саме на тебе!

02.04.2012 VІІ Міжнародний Форум студентів "Розширюючи обрії" в НГУ - результати
Наш університет приймав учасників - студентів, магістрів і аспірантів з навчальних закладів Київщини , Сумщини, Донеччини , Одещини та Дніпропетровщини . Серед учасників Форуму також були студенти і молоді науковці Латвії, Кіпру та Росії. Доповіді учасників оцінювало високопрофесійне журі, у складі якого були як викладачі іноземних мов, так і спеціалісти, які володіють іноземними мовами, науковці та фахівці з України, Німеччини, Америки.

02.04.2012 Міжнародні можливості для студентів НГУ
У наш час освіта - це життєво необхідна складова успішної людини. Далеко не всі можуть собі дозволити виїхати в іншу країну і вступити там до ВНЗ. Для цього існують міжнародні програми з обміну студентів, де кожен, хто має активну життєву позицію і хоче отримати диплом міжнародного вузу, реалізовує свої мрії

29.03.2012 VІІ Міжнародний Форум студентів “Розширюючи обрії” стартує сьогодні
Cьогодні стартує перший день VІІ Міжнародного Форуму студентів “Розширюючи обрії” Національний гірничий університет гостинно приймає його учасників - студентів, магістрів і аспірантів навчальних закладів Київщини (Київська державна академія водного транспорту ім. П. Конашевича-Сагайдачного), Сумщини (Українська академія банківської справи НБУ), Донеччини (Донецький національний університет економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського), Одещини (Одеський національний економічний університет) та Дніпропетровщини (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Дніпропетровська державна медична академія, Дніпропетровська державна митна академія, Дніпропетровський університет економіки та права ім. А.Нобеля, Національний гірничий університет та інші). Серед учасників Форуму також студенти і молоді науковці Латвії, Кіпру та Росії.

28.03.2012 Вчена рада НГУ: нагородження
27 березня на черговому засіданні вченої ради НГУ вручено нагороди і дипломи про надання наукового ступеня.

28.03.2012 Старостат за участю ректора (ВІДЕО)
27 березня відбулося чергове зібрання старост Національного гірничого університету, під час якого виступив ректор НГУ, академік НАН України

27.03.2012 Старостат: результати та перспективи
27 березня відбулося чергове зібрання старост Національного гірничого університету, під час якого був присутній ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Григорович Півняк.

23.03.2012 TEMPUS “ECOMMIS” набирає обертів
Наш університет в черговий раз підтвердив свій лозунг « НГУ – відповідність часу», ставши одним із переможців міжнародного проекту TEMPUS “ECOMMIS” Дворівневі програми навчання електронній комерції для розвитку інформаційного суспільства в Росії, Україні, Ізраїлі, котрий фінансується за підтримки Європейської Комісії.

22.03.2012 В Міністерстві відбувся семінар щодо організації роботи з підготовки та реалізації проекту Twinning
19 березня 2012 року відбувся семінар щодо організації роботи з підготовки та реалізації проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів і принципів освіти та навчання відповідно до Європейської політики навчання впродовж життя». Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України є бенефіціаром цього проекту.

16.03.2012 Наукова конференція в НГУ
15 березня в Національному гірничому університеті відбулась щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених.


події 571 - 580 із 637
Початок | Попер. | 56 57 58 59 60 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2020 Інформація про сайт