Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
25.01.2012

Міжнародні успіхи НГУ: студенти відвідали Бельгію

25 січня на кафедрі іноземних мов пройшла конференція «Бізнес-тиждень в Бельгії: коли можливе стає реальним».


Студенти НГУ, які відвідали Бельгію у рамках конференції, розповіли про плюси цієї програми та заохотили першокурсників спробувати свої сили. 

«Business week» - міжнародний проект, організований європейськими ВУЗами, метою якого є обмін досвідом, спільна командна робота студентів з різних країн, покращення знань в області маркетингу, фінансів, PR, teamworking.

На потенційних учасників проекту у будь-якій країні чекає не лише цікаве навчання, але і відвідини музеїв, виставок, екскурсії по декількох містах, а також нові знайомства та отримання безцінного досвіду.

Активна міжнародна діяльність надихнула студентів Гірничого університету на створення власного проекту – «DIPMUN (Dnipropetrovsk International Program Model United Nations) Молодий і амбіційний проект дозволить вам розвивати в собі такі якості, як лідерство, ініціативність, основи ведення переговорів, альтернативне мислення.

IMG_1729.JPG

Серед організаторів проекту - Юлія Болотова(студентка НГУ МО-7-М) і генеральний секретар моделі ООН, Єсаулова Олена (студентка НГУ МЗ-07-М) голова організаційного комітету. Також важливу роль у створенні проекту DIPMUN зіграла Ксенія Євгенівна Тюхменьова, асистент кафедри МВС.

Дарина Бутко, прес-центр НГУ


До списку

© 2006-2020 Інформація про сайт