Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
08.08.2013

НГУ відвідав директор з видобутку і збагачення вугілля компанії ДТЕК Андрій Смирнов (ВІДЕО)

Співробітництво Національного гірничого університету з енергетичною компанією ДТЕК триває не перший рік. Сьомого серпня з метою його поглиблення НГУ відвідав директор з видобутку і збагачення вугілля компанії ДТЕК Андрій Смирнов. Він ознайомився з роботою обладнання, яким оснащені лабораторії і комп’ютерні класи кафедр гірничого, щоб в майбутньому надати їм все необхідне для більш прогресивної роботи.

Представнику компанії продемонстрували діяльність науковців лабораторії випробування будівельних матеріалів та гірських порід, де інструментарій придбано на кошти гранту. Гість також отримав детальне роз’яснення, на якому програмному забезпеченні і яким чином фахівці НГУ працюють над вивченням питань гірничодобувної галузі. В комп’ютерному класі кафедри будівництва і геомеханіки, оснащеному за сприяння генерального директора ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Артура Мартовицького, говорили про наукові розробки, над якими тут вже працюють аспіранти.

На кафедрі розробки підземних родовищ ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк ознайомив Андрія Смирнова з планами розвитку науково-методичного центру «Кафедра ДТЕК». У перспективі – розробка конспекту лекцій для працівників гірничої галузі, підвищення їх кваліфікації за допомогою Міжгалузевого інституту безперервної освіти НГУ. Ректор зазначив, що Національний гірничий університет має високий освітній і науковий авторитет у світі, відповідну базу, яка дозволяє впроваджувати будь-яку фундаментальну ідею, зокрема, в реалізації завдань «Кафедри ДТЕК».

Андрій Смирнов поспілкувався з науковою молоддю лабораторії курсового та дипломного проектування і зазначив, що компанія буде сприяти науковій роботі НГУ і реальному здійсненню необхідних для енергетичного сектора України напрацювань.

Коментар:Наталія Андрющенко, ІАЦ НГУ,

Фото відеостудії «Юність»


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт