Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
05.12.2011

Виграй Ґрант Фулбрайта- все в твої руках!

Найбільш відома у світі програма наукових обмінів імені Фулбрайта завітала до стін Гірничого університету.  Програма відома з 1946 року – вона найстаріша у світі – і за цей час вже понад 500 українських стипендиантів провели рік наукової праці в США (з них 20- з міста Дніпропетровська), а більше, ніж 300 американських викладачів та дослідників провели свою роботу в Україні.

 Бажаючи з 175 країн щорічно змагаються за стипендії та гранти. Програма Фулбрайта в Україні щорічно дає безліч можливостей для реалізації власних ідей та проектів. Серед них:

 

 Ґранти для молодих науковців на проведення досліджень в університетах США

 

Fulbright Faculty Development Program: Проведення дослідження в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту).

Документи приймають до 31 березня 2012 року

ibarysh@fulbright.com.ua

 Стипендії для навчання на маґістерському рівні в університетах США

 Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня маґістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ та аспіранти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

 Документи приймають до 16 травня 2012 року

 

student@fulbright.com.ua

 Стипендії для навчання в аспірантурі в університетах США

 International Fulbright Science and Technology Ph.D. Program: Навчання у провідних американських університетах на рівні аспірантури протягом трьох років з правом захисту наукового ступеня Ph.D. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

 Документи приймають до 16 травня 2012 року

 student@fulbright.com.ua

 

Ґранти для проведення наукових досліджень в університетах США

 Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; дослідники без наукового ступеня, журналісти, діячі культури з досвідом роботи не менше 5 років.

 Документи приймають до 15 жовтня 2012 року

 scholar@fulbright.com.ua

 Принциповою відмінністю програми Фулбрайта є те, що окрім вільного часу, ви не втрачаєте нічого. У разі перемоги вам забезпечують:

    Стипендію

    Оплату навчання (найдовший термін 2 роки)

    Медичне страхування

    Авіаквитки в обидва боки

    Додаткові кошти на придбання літератури

    700$ на придбання необхідного технічного устаткування (наприклад, ноутбук)

 Не менш важливим є той факт, що з вами можуть поїхати близькі родичі (чоловік,  діти, або особи, які не досягли 21 року і є вашими родичами) і окремо будуть виділятися кошти на їх забезпечення.

 Переможці програми, які вже відвідали США стверджують, що така подорож запам’ятовується на все життя. І навіть якщо вам не пощастило з першого разу - не треба засмучуватись. Безліч з тих, хто вже отримали Ґранти, зробили це з третьої чи навіть з п’ятої спроби. Головне вірити у власні сили і розуміти - все у ваших руках.

 Детальна інформація про програму на сайті www.fulbright.org.ua


До списку

© 2006-2020 Інформація про сайт