Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
17.11.2011

Збірник наукових статей англійською мовою «Tehnical and geoinformational systems in mining»

Вийшов у світ збірник наукових статей англійською мовою «Tehnical and geoinformational systems in mining» під редакцією  професорів Г.Г. Півняка, В.І. Бондаренка, І.А. Ковалевської

 Збірник видано однією з найбільших видавничих компаній світу CRC / Press Balkema, штаб-квартира якої знаходиться в Лондоні (Англія) і представляє науково-технічні досягнення й прогресивно-інноваційні технології гірничого виробництва провідних країн світу. Видавнича компанія присвоїла збірнику «Tehnical and geoinformational systems in mining» один з найвищих індексів цитування за високий рівень наукових досліджень і якість наукових статей.

Провідні фахівці світу в гірничій промисловості у зазначеному збірнику представили свої статті за такою тематикою: інноваційні технології розкриття, підготовки і добування вугілля, залізної руди, урану, міді, марганцю та інших видів корисних копалин, способи обчислення раціональних параметрів різних типів кріплень, управління напружено-деформованих станом масиву, вентиляція та техніка безпеки, свердловинна підземна газифікація вугілля, економічні аспекти та інвестиційно-інноваційні шляхи розвитку гірничої промисловості. Це видання корисне для інженерно-технічних працівників гірничих підприємств, науково-дослідних, проектних інститутів і для студентів гірничих спеціальностей.


До списку

© 2006-2020 Інформація про сайт