Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Соціологічний клуб «Соляріс»


Нерегулярні засідання-зустрічі цікавих, неординарних, цілеспрямованих студентів Університету. Іноді із запрошенням гостей.


Мета: розвиток у студентів творчого мислення та самостійності, підвищення рівня професійно-творчої підготовки, залучення молоді до наукових досліджень.


Завдання:

 • обговорення актуальних проблем студентського життя, виступи з докладами на засіданнях клубу;

 • проведення зустрічей політиків, журналістів, науковців регіону зі студентами, що цікавляться змінами в житті українського суспільства, стежать за актуальними подіями;

 • залучення студентської молоді до науково-дослідних робіт, створення студентських наукових колективів;

 • участь студентської молоді у проведенні соціологічних досліджень з вивчення проблем Університету;

 • висвітлення результатів соціологічних досліджень, що проводяться Лабораторією соціологічних досліджень ДВНЗ «НГУ» та вторинного аналізу цікавих соціологічних досліджень;

 • сприяння формуванню соціальних студентських ініціатив.

 • Неофіційно:

  Обговорення проблем, з якими стикаються молоді люди. Це формує картину світу, розуміння свого місця в ньому, не дає втратити себе в постіндустріальному мегаполісі.

  Дискусії, де можна дізнатися про щось нове, поділитися своїми роздумами, враженнями, переживаннями. Можливість проявити себе, спробувати в нових якостях, просто поспілкуватися с цікавими, небайдужими людьми.

  Інформація про час засідань клубу буде розміщуватись на Інтернет-сторінках Університету в соціальних мережах ВКонтакте, Faсebook, на офіційному сайті Університету та на сторінках Ради молодих вчених області:

  www.facebook.com/pages/Рада-молодих-вчених-Дніпропетровської-області/237217236325536 www.facebook.com/pages/National-Mining-University-NMU/155897531176446 www.vk.com/nationalmininguniversity

  Матеріали засідань будуть розміщуватись на вищенаведених інтернет-сторінках, а також на сторінках газети «Вісник НГУ». Клуб відкритий щодо пропозицій тем для обговорення.

  Керівництво:

  к. соц. н., доц. кафедри історії та політичної теорії Лариса Олексіївна Колісник

  ас. кафедри історії та політичної теорії Марина Володимирівна Мосьондз

  © 2006-2019 Інформація про сайт