Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
15 квітня 2003 року урочисто відкрито Центр культури української мови імені Олеся Гончара з нагоди святкування 85-річного ювілею видатного письменника сучасності.

Центр культури української мови імені Олеся Гончара має за мету формування і розвиток гуманітарної свідомості студентства для подальшого піднесення національної культури і духовності.

Запроваджено проекти: „Гончарівські читання”, „Шевченківські дні”, „Земляки для земляків”, „Літературна вітальня”, „Подарунок дітям”, „День мови”. Традиційними є зустрічі з лауреатами Національної премії ім. Т.Г. Шевченка, проведення наукових студентських конференцій та видання наукових збірників.

Центр підтримує тісні зв’язки з родиною Олеся Гончара – дружиною Валентиною Гончар, сестрою Олександрою Совою, онукою Лесею Гончар та з її чоловіком художником Русланом Найдою, племінницею – директором музею в с. Суха Полтавської області Тетяною Бондаревською.

Має наукові та творчі зв’язки провідними вузами України, театрами, музеями, з обласним радіо та телебаченням, майстрами слова України.

Контакти:
49600, Україна, м. Дніпропетровськ, проспект К. Маркса, 19, будівля 1, кабінет 57
телефон 46-90-45; E-mail: pushkinv@list.ru
директор – доц. кафедри історії та політичної теорії Цюп’як Ірина Костянтинівна© 2006-2019 Інформація про сайт