Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Вимоги часу знаходять позитивний відклик у системі підготовки фахівців самоврядного (автономного) дослідницького Національного гірничого університету.

Отримання фундаментальних знань завдяки освіті,

розширення кордонів знань завдяки дослідженням,

впровадження нових знань у суспільстві завдяки підприємництву – унікальні можливості для розвитку особистості, університету та України. І вони відкриті для талановитої молоді.

БІ НГУ був створений 16 грудня 2009 року у структурі університету, як підрозділ, покликаний формувати особливе бізнес-середовище, імітаційну модель ринку для навчання молоді основам підприємництва та відчуття ними конкурентної атмосфери. БІ НГУ сприяє розвитку коопераційних зв’язків між науковцями, молодими вченими, студентами та підприємцями.

Філософський орієнтир БІ НГУ полягає в отриманні нових ідей у творчому процесі та їх втілення на благо оточуючого світу.

Мета діяльності -

· сприяння інтеграції науки, освіти та підприємництва;

· трансфер результатів досліджень вчених;

· розвиток підприємницького середовища для студентів і викладачів НГУ та інших зацікавлених осіб задля адаптації до умов конкурентного ринку.

Види діяльності:

· інформаційна

(проведення конференцій, семінарів, круглих столів, конкурсів, рекламних агітаційних акцій на користь навчання, дослідницького підходу до життєдіяльності, особистісного зростання, налагодження зв’язків з бізнесом);

· навчально-консультаційна

(проведення тренінгів та майстер-класів «Від ідеї до прибутку», надання консультацій щодо започаткування та ведення бізнесу);

· інкубування малого бізнесу

(експертиза проектів та оцінка комерційного потенціалу, підтримка підприємців-початківців у розвитку власної бізнес-ініціативи).

Запрошуємо до співробітництва всіх, хто прагне навчатися протягом життя, творити та досягати успіху!

Якщо Ваш стиль життя - працювати творчо, цілеспрямовано та результативно, тоді БІ НГУ Ваш найкращий партнер!

© 2006-2019 Інформація про сайт