Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Візит делегації з Бранденбурзького технологічного університету Коттбус-Зенфтенберг і Німецького товариства з міжнародного співробітництва – GIZ

06.04.20164-6 квітня 2014 р. в Національному гірничому університеті відбулася робоча зустріч делегації з Бранденбурзького технологічного університету Коттбус-Зенфтенберг – БТУ і Німецького товариства з міжнародного співробітництва – GIZ.


До Делегації від БТУ приймали участь декан Факультету екології та природних наук професор Міхаель Шмідт, координатор докторських програм з екологічного і ресурсного менеджменту БТУ Коттбус-Зенфтенберг – доктор Дмитро Палехов та відповідний секретар програм з екологічного і ресурсного менеджменту БТУ Коттбус-Зенфтенберг – Ефа Лептін. Від GIZ приїхав керівник центру сертифікації та стандартів у аграрної сфері і промисловості – пан Бертольд Хансманн.


Під час робочої зустрічі делегації Німеччини з керівництвом НГУ сторони обговорили перспективи, умови та напрямки поглиблення співпраці щодо розвитку спільних освітніх та наукових програм між БТУ та НГУ; тематику спільних навчально-методичних розробок та наукових досліджень; впровадження екологічних «зелених» курсів у навчальні плани університетів.


За результатами зустрічі підписано Меморандум про співпрацю Національного гірничого університету з Бранденбурзьким технічним університетом Коттбус-Зенфтенберг.


В ході візиту ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк вручив медаль «За відданість університету» професору Міхаелю Шмідту, а також «Знак вдячності НГУ» доктору Дмитру Палехову і представнику GIZ – Бертольду Хансманну.


© 2006-2020 Інформація про сайт