Національний гірничий університет — відповідність Часу

07.09.2017 компанія "Мобик"
logo.jpegМобик — специализированный сервисный центр электроники и цифровой техники. Требуются сотрудники

07.09.2017 компанія "Восток"
initphoto_tracker.php.jpgКомпания «Восток» предлагает комплексные решения для автоматизации торговли, учета и бухгалтерии, устанавливает системы видеонаблюдения и безопасности для предприятий Украины. Требуются сотрудники

07.09.2017 ООО «Тім Сталь»
ТІМ.JPGВиробничо-торгова компанія у зв'язку з відкриттям лінії по виробництву електрозварних труб набирає в команду активних, ініціативних, цілеспрямованих менеджерів з продажу. Готові розглянути кандидатів без досвіду, здатних і бажаючих швидко розвиватися і навчатися.

27.03.2017 ТОВ ”АКВ Українське каолінове товариство”
Каолиеве.PNGНа сьогоднішній день AKW Ukrainian Kaolin Company – сучасне підприємство гірничо-видобувної промисловості, яке спеціалізується на видобутку каоліну-сирцю, виробництві збагачених марок каоліну і фракціонуванні кварцових пісків.

27.03.2017 ДВАТ «Шахта «Степова»
liviv.pngДВАТ «Шахта «Степова» входить до ВО ДКХ «Львіввугілля». Розташована у селі Глухів, Сокальського району Львівської області. Шахтне поле розкрите чотирма вертикальними стволами. Протяжність підземних виробок 98,4/85,5 км (1990/1999).

27.03.2017 Електрокомпанія ТОВ "ПАТ Купина"
regbyf.jpg Електрокомпанія ТОВ "ПАТ Купина" более 4-х лет предлагает своим клиентам полный комплекс услуг в сфере энергосбережения и электроснабжения, на договорной основе по всей территории Украины.

27.03.2017 ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат»
ПАТ Дніпровск.меткомбінат.pngПАТ «Дніпровський меткомбінат» одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, входить до числа шести провідних металургійних комбінатів країни за об’ємами виробництва та реалізації металопродукції.

27.03.2017 ПАТ «НОВОПОЛТАВСЬКИЙ КАР’ЄР»
ПАТ Новополтавск карєр.jpeg Види економічної діяльності: Видобуток каменю для будівництва, Видобуток піску і глини, Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, Оптова торгівля будівельними матеріалами, Діяльність автомобільного вантажного транспорту

27.03.2017 ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ)

ПАТКрюковВагоност.завод.pngПублічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ)— одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, у першу чергу залізничного рухомого складу.

27.03.2017 МЕТІНВЕСТ
МЕТІНВЕСТ.pngПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" - одно з найбільших підприємств України з повним металургійним циклом. Продукція комбінату експортується більш ніж в 80 країн світу.


вакансії 1 - 10 із 39
Початок | Попер. | 1 2 3 4 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2018 НГУ Інформація про сайт