Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

nf_110117_2_new.jpg

З розвитком глобалізаційних процесів на перший план в освітній сфері виходить комунікація з навчальними і науковими закладами на регіональному та міжнародному рівні, співпраця з майбутніми роботодавцями студентів, а також з провідними діячами науки, бізнесу та культури. Постійний обмін досвідом дозволяє нашому університету оптимізувати навчальний процес у відповідності до сучасних світових тенденцій і підготувати спеціалістів, які розуміються на новітніх технологіях та є конкурентоспроможними на ринку праці.

Національний гірничий університет співпрацює з більш ніж 40 університетами та науковими закладами 20 країн Західної та Центральної Європи, Азії, Північної Америки. Разом з зарубіжними партнерами виконуються спільні науково-дослідницькі та навчальні проекти.

В нашому університеті діють культурно-освітні центри: Українсько-Американський лінгвістичний центр, Українсько-Німецький культурний центр, Українсько-Іспано-Латиноамериканський культурний центр, Українсько-Японський центр та Центр українсько-польського співробітницCRW_3982_new.JPGтва.

Національний гірничий університет постійно відвідують закордонні гості. Студенти й аспіранти отримують міжнародні стипендії, проходять стажування в інших країнах світу. 

Співробітництво є рушійною силою, яка активізує науковий потенціал університету та сприяє ефективному вирішенню важливих проблем у сферах сучасної науки та освіти.


© 2006-2019 Інформація про сайт