НТУ «Днепровская политехника» — соответствие Времени
25.09.2017

До уваги студентів Національного гірничого університету!

 

До уваги студентів Національного гірничого університету!

Оголошується конкурс на участь в українсько-польському міжнародному проекті «Міжкультурний діалог української та польської молоді «Інклюзивне суспільство у дзеркалі театрального перфомансу», який буде проходити в Державному ВНЗ «НГУ» 15-23 жовтня 2017р. У вас є чудова можливість приєднатися до реалізації міжнародного проекту та взяти участь в екскурсіях, презентаціях, дискусіях та інших заходах неформальної освіти в рамках проекту.

Проект має на меті створення умов для дружнього обміну ініціативами, національними візіями та культурними традиціями між молоддю України та Польщі, сприяти громадянському зростанню учасників у бікультурному середовищі через неформальний метод театрального перфомансу.

До участі запрошуються активні та мотивовані студенти всіх спеціальностей та курсів НГУ. Мова заходу  - англійська, тому знання англійської мови на розмовному рівні є обов’язковим. Учасники від НГУ будуть офіційно звільнені від занять на період обміну та отримають сертифікат учасника.

Прийом заявок для участі у проекті здійснюється до 3 жовтня 2017р. за посиланням: https://goo.gl/forms/8bvwM2Cusq583fQp1

Контактна персона: Ольга Дрига (dop0106@rambler.ru, +380968461044 )


До списку

© 2006-2020 Інформація про сайт