National Mining University — Compliance with the Time

IREX  – це міжнародна неприбуктова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства.

З часу свого заснування у 1968 р., IREX щороку витрачає на програми приблизно 50 мільйонів доларів. В організації працює понад 500 професіоналів у різних куточках світу. IREX та IREX-Europe адмініструють програми та надають консультації у більш ніж 50 країнах.

Освіта

Система освіти підтримує економічний розвиток, соціальні реформи, участь громади у житті суспільства та закладає основу для діяльності майбутніх лідерів. Разом з окремими людьми, установами та урядами IREX намагається розширити доступ до освіти у всьому світі та покращити її якість.

IREX розробляє програми для та надає консультації щодо навчання протягом всього життя, починаючи з початкової та середньої освіти, охоплюючи вищу освіту та включаючи постійні професійні стажування. Програми розробляються в таких сферах:

¨       Розвиток освітніх установ

¨       Тренінги для вчителів та викладачів до та під їх час роботи

¨       Розробка навчальних програм

¨       Стипендії на проведення міжнародних досліджень та для професійного розвитку

¨       Навчання за кордоном на бакалаврському та магістерському рівнях

¨       Технології для освіти

Незалежні ЗМІ

Незалежні ЗМІ інформують громадян та залучають їх  до громадського життя за допомогою вільного потоку інформації, що покращує демократичний та економічний розвиток. Професійний сектор ЗМІ стимулює більш прозоре та ефективне управління, виступає за відкриту економіку та спонукає до відповідальних обговорень соціальних та політичних проблем.

IREX співпрацює з регіональними партнерами задля покращення професіоналізму та довготривалої економічної стабільності газет, радіо, телебачення та ЗМІ мережі Інтернет. Спеціалізовані програми та малі гранти покращують навички збалансованої підготовки репортажів, кращого управління ЗМІ та захисту свободи преси. Програми розробляються в таких сферах:

¨       Навчання та тренінги для журналістів

¨       Стратегія управління ЗМІ

¨       Розвиток бізнесу та реклама

¨       Підготовка новин та підтримка зв’язків з громадськістю

¨       Реформа закону про ЗМІ та захист своїх прав

¨       Розвиток технологій та інфраструктури

© 2006-2018 NMU Інформація про сайт